Przeskocz do treści

WYŻYWIENIE NORMALNE

WYŻYWIENIE

Oferta C i D dotyczy wyżywienia w formie standartowego  wyżywienia; bez żadnych ograniczeń  dotyczących alergii lub uczuleń  na produkty spożywcze, na życzenie proponujemy posiłki wegetariańskie. 

Wyżywienie  pakiet C i D

Pakiet C; śniadanie, obiadokolacja i zimny bufet-przekąski  - pełne  wyżywienie                       Pakiet D; śniadanie,  zimny bufet-przekąski  - wyżywienie   (bez obiadokolacji)    

Serwowane jest w godzinach ;

– śniadanie8:00 – 10:00, 
– obiadokolacja 16:00 – 17:00Alternatywnie możliwe pobranie suchego prowiantu / prosimy o  zamówienie min. dzień  wcześniej /
 –zimny bufet-przekąski  20:00 – 7:00 

Wszystkie posiłki są  serwowane na parterze w jadalni i są one wliczone w cenę wynajmu.

W okresie korzystnej pogody i zawarciu  ustaleń potrawy mogą  być  serwowane na zewnętrznym tarasie - jadalni lub grilowisku.   

– Sniadanie składa się  z :

Kawa, herbata, pieczywo, woda mineralna, wędliny, sery, miód, dżem, powidła, jajka na twardo lub miękko /  jajecznica na życzenie.

– Obiadokolacja składa się  z :

sezonowa zupa, drugie danie w/g uzgodnień mięsne lub jarskie, ciasto, herbata, kawa, inne napoje .

Zamiast obiadu można zamówić suchy prowiant dostosowy do np. wędrówki w góry.

W zależności od warunków pogodowych jest możliwość organizacji ogniska lub grila na zewnątrz obiektu. To wymaga wcześniejszych  uzgodnień, w tym zakresie nie będzie podawana zupa jako danie składowe posiłku. 

– zimny bufet-przekąski składa się z:

ciasto, kanapki z wędliną  lub serem / w/g uzgodnien /,  potrawy sezonowe jako przystawki, herbata.  Potrawy i nakrycia sa przygotowane  w jadalni. 

wszystkie posiłki są  serwowane na parterze w jadalni i są one wliczone w cenę wynajmu.

W okresie pogody i zawarciu ustaleń potrawy mogą  być  serwowane na zewnętrznym tarasie - jadalni lub grilowisku.   

W obrębie apartamentów obowiązuje  zakaz przyrządzania oraz spożywania posiłków,  w tym celu jest udostępniona jadalnia / poza czasem serwowania śniadania i obiadokolacji  /  od 20.00 do 7.00  

 Apartamenty są wyposażone w automaty do napoii „TASSIMO“ z   możliwością    samodzielnego przyrządzania gorących napojów, oraz dostęp do napojów w lodówce. Kapsułki TASIMO oraz napoje z lodówki są  w cenie wynajmu w ilosci dwie kapsułki i dwa napoje na osobo/dzień.                                Dodatkowe są  rozliczane dodatkowo / cennik na wyposażeniu apartamentu /

W komodach macie Panstwo do dyspozycji nakrycia / kubki, talerzyki itp /. W przypadku awarii automatu lub lodówki prosimy o poinformowanie obsługi.