OFERTA

Od prawie dwudziestu lat na działce stoi piętrowy zamieszkały dom  w konstrukcji drewnianej zbudowany z pełnych bali modrzewiowych . W tym domu proponujemy obecnie pokój gościnny . W związku z swoją budową „ pełne  drzewo„  jest on rzadko spotykanym przykładem naturalnego mikroklimatu bez, lub z minimalna ilością zastosowanych elementów sztucznych . Daje to dobre efekty przy pobycie osób u uczuleniami na kontakt z stosowanymi obecnie nagminnie nowoczesnymi   materiałami   budowlanymi .

Do Państwa dyspozycji obecnie oferujemy „grilowisko“ , ścieżkę spacerową nad potokiem Wrzosówka, parkingi dla aut osobowych , ogród ze świeżymi owocami , tereny rekreacyjne z bogatą florą , oraz dość interesujący księgozbiór .

Konwersacje możemy prowadzić w języku niemieckim , rosyjskim  i polskim

Tuż obok tego budynku jest widoczna bryła domu murowanego w ostatnim stadium budowy . Po ukończeniu tego przedsięwzięcia będą tam również pokoje do wynajęcia lecz w innym standardzie .

W związku z trwającymi pracami budowlanymi bardzo przepraszamy za drobne utrudnienia w korzystaniu z terenów rekreacyjnych oraz prosimy o zachowanie wzmożonej uwagi na zagrożenia związane z budową jak również o nie wchodzenie bez wiedzy Gospodarzy na teren budowy .

Oferujemy siebie i swoje najbliższe otoczenie do Państwa dyspozycji , mamy nadzieję ze Państwa pobyt w naszej gościnie przeminie w rodzinnej i miłej atmosferze i rozstaniemy się jako dobrzy znajomi , by się kiedyś znowu spotkać .