pokój Tani

 Od prawie dwudziestu lat na działce stoi piętrowy podpiwniczony zamieszkały dom  o konstrukcji drewnianej zbudowany z pełnych bali modrzewiowych . W tym domu proponujemy obecnie pokój gościnny . W związku z swoja budową „ pełne  drzewo„  jest on rzadko spotykanym przykładem naturalnego mikroklimatu bez lub z minimalna ilością zastosowanych elementów sztucznych . Daje to dobre efekty przy pobycie osób z uczuleniami  na stosowane obecnie nagminni nowoczesne  materiały budowlane .

Jest możliwość dostosowania ogrzewania do potrzeb osób przebywających w budynku – nawilżanie  lub osuszanie powietrza  w budynku . Można tymi procesami sterować samodzielnie w sposób naturalny . Budynek jest podpiwniczony, suchy i nie miał nigdy występujących zagrzybień .  Budynek jest wyposażony w pełny  węzeł sanitarny wraz z wnęką prysznicową , kuchnie, automatycznie sterowane ogrzewanie elektryczne lub ogrzewanie  kominkiem z zamykanym paleniskiem / obsługa tego kominka jest zezwolona tylko Gospodarzom / , telewizor z podpięciem do satelity  , odtwarzacz DVD .

Przeznaczony dla gości pokój jest małym pokojem około 16m² , z możliwością powieszenia garderoby osobistej . Na wyposażeniu jest wygodne dwuosobowe łóżko o wymiarach   140 x 200  wraz z stolikiem nocnym , fotelem i oknem skierowanym na stronę zachodnią . Wszystkie pozostałe pomieszczenia budynku są do współużywalności .

 w całym  budynku zabronione jest palenie papierosów oraz wprowadzanie zwierząt domowych .

CENNIK

Pokój jest wynajmowany w cenie  osobo/doby

 ( przy wynajmie na jedna dobe naliczany jest 50% dodatek )

w sezonie od – do :   23.12 – 01.03  ,  30.06 –  31.08   45,00 zł / osobę

Poza sezonem        :   02.03.-. 29.06  ,  01.09 – 22.12   40,00 zł / osobę

 przejdź do rezerwacji